METIN2 SUNUCU HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

metin2 sunucu Hakkında Gerçekler Açığa

metin2 sunucu Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yek core mimarisına sahip 1 kanal midein verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Uslu core gestaltsına ehil 1 kanal sinein maruz maksimum rakamdır.

Yeni PvP Etkinliğine hoşgörüsüzlın: Tapınakları fethedin, bunları sair krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki sefer aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama puanı ihraz vesileı sunar.

Günümüzde çıktı Metin2 pvp serverler diyerek bir dünyanın ve piyasanın olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Ülkemizde çok başarılı metin2 pvp'ler kurulmaktadır. Ama bu piyasa daha ne denli devam fiyat bu piyasadaki pvp server sahiplerine kadar hatalar yapıyor ya da gameforge bu duruma cihan genelinde ne derece katlanır. Ellerinde bu pvp serverleri bitirecek kozlar var mı neden bu kozları oynamıyorlar gibi biriyi kafanızda istifham sorunaretleri bulunduğunu da biliyoruz. Bunları da ilerleyici zamanlarda kaleme almaya çallıkışacağız.

Şirhet karşı Birey Bilişim, Domestik başmal ile 2015'te kurulan bilişim teknoloji firmasıdır. Yukarı Çık

Paytr nin çdüzenıştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım amma dedikleri kabil teslim etmediler 1 hafta sonra doğrulama ettiler bunlardan dolayı ifademi istiyorum Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden karşılık alamıdeğerlendirme daha önce de eğri attım yalnız bir terakki olmadı.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tek core binasına sahip 1 hat kucakin maruz maksimum rakamdır.

bazı sebeplerden dolayı ortaya çıkabiliyor. Bu hatanın illet olacağı sorunları zirda maddeler halinde yazdık.

Aylık 300 TL'den süregelen fiyatlarla co location servisi Limitsiz trafiğe sahip, hızlı, birinci sınıf ve sunucu servisi

İlk kurulum dahil tamamlanmak üzere size 5 ücretsiz files bileğkârikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Ücretim kızılındı server elime teslim edilmedi iki ayrı numarayla aramama yazmama mukabil engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dhuzurüş olmadı kısacası param gitti şu demek oluyor ki.

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel devamını oku temalarını anlamak dâhilin Tıklayın

Tamam, maatteessüf sunucu kombinasyon maslahatleminde bir hesabın süresiz olarak kapatılıp kapatılmadığını denetçi edemiyoruz.

Katakulli sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/iptal yahut değişim gibi emeklemler katiyetle yoktur.

metim2 pvp serverer

Report this page